Towary Paczkowane w teorii i praktyce

Polska Rada Pelletu w  imieniu Organizatora MASTER INSTITUTE zapraszamy na szkolenie nt.: „Towary Paczkowane w teorii i praktyce”. Szkolenie odbędzie się w dniach 7-8 listopad 2018 r. w Katowicach.

Pierwszego dnia wykład poprowadzi Wiceprezes Zarządu Polskiej Rady Pelletu Pani Agnieszka Kędziora-Urbanowicz.

Celem wykładu jest zapoznanie uczestników z normami jakie stawia Europejska Rada ds. Pelletu (EPC) odnośnie wymagań co do zawartości informacji na opakowaniu jednostkowym paliwa – pelletu drzewnego oraz na co zwracać uwagę przy zakupie pelletu drzewnego w workach 15 kg. Podczas wystąpienia zostaną poruszone kwestie dotyczące sposobów ochrony przed fałszerstwami związanymi z podszywaniem się pod znaki certyfikacyjne, czy używanie znaków certyfikacji ENplus/ DINplus w sposób który mógłby wprowadzać klienta w błąd.

Ponad to podczas wykładów zostanie szczegółowo przedstawiony stan prawny, wymagania ustawy, Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Dyrektyw UE w sprawie towarów paczkowanych. Drugiego dnia Pan Bogdan Siemieniuk, Prezes GUM Sp. z o.o. – firmy odpowiedzialnej za badania i ekspertyzy techniczne skierowane na sprawdzanie, kalibrację i wzorcowanie przyrządów pomiarowych, przedstawi praktyczne wymagania dotyczące paczkowania towarów. Podczas spotkania nie zabraknie informacji dotyczących postępowania z towarami paczkowanymi niespełniającymi wymagań.

Szczegółowy plan szkolenia znajdą Państwo  tutaj

Zarejestruj się tutaj

Uwaga: Dla wszystkich zainteresowanych z branży Pelletu na hasło „PELLET” koszt uczestnictwa 999 PLN + VAT/osoba za 2 dni.

 

CAŁA BRANŻA PELLETU RAZEM