POLSKA RADA PELLETU podczas II FORUM PELLETU

II Forum Pelletu, które odbyło się w dniach 25-26 września w Hotelu Ossa koło Rawy Mazowieckiej, zgromadziło ponad 140 osób – przedstawicieli najbardziej znaczących firm w sektorze pelletu w kraju. Organizatorom – spółce Biomass Media Group, wydawcy „Magazynu Biomasa” i „Rynku Pelletu” – udało się w jednym miejscu zgromadzić producentów pelletu i maszyn do granulowania, producentów kotłów, przedstawicieli świata nauki i prawa.

Patronat nad konferencją II FORUM PELLETU objęła Polska Rada Pelletu, stowarzyszenie reprezentujące interesy branży w kraju i za granicą. Przedstawiciele władz Stowarzyszenia POLSKA RADA PELLETU mieli przyjemność poprowadzić prezentację otwierającą część konferencyjną pierwszego dnia II FORUM PELLETU. Podczas wystąpienia przedstawiono główne cele i założenia statutowe Stowarzyszenia, ale przede wszystkim zaprezentowano ZADANIA NA ROK 2017/2018, które stoją przed władzami Stowarzyszenia Polska Rada Pelletu: Agnieszką Kędziora-Urbanowicz, Maciejem Kosińskim i Sergiuszem Zinowczykiem.

Zaprezentowano aktywną już stronę internetową Polskiej Rady Pelletu www.polskaradapelletu.org

Wszystkie podmioty zainteresowane przystąpieniem w poczet członków, a przede wszystkim tych którzy chcą się przyczynić do rozwoju i wesprzeć branżę pelletu drzewnego w Polsce proszone są o wypełnienie Deklaracji członkostwa.

Podczas trwania konferencji na stoisku Stowarzyszenia Polskiej Rady Pelletu można było pobrać Deklarację członkostwa i zadawać pytania.

Dodamy jeszcze, że podczas tegorocznego FORUM była możliwość wysłuchania wybitnych ekspertów z zagranicy będący reprezentantami stowarzyszeń krajowych, w tym z Włoch, Niemiec, Austrii czy Ukrainy, którzy przedstawili sytuację na rynkach pelletu w swoich krajach.

Agatha Swierczynski – DIN CERTCO, Niemcy

Eric Vial – ProPellet, Francja

Christian Schlagitweit – ProPellet, Austria

ZAPRASZAMY WAS DO WSPÓLNEJ INICJATYWY
I DO CZŁONKOSTWA –
www.polskaradapelletu.org