Już w czerwcu br. będziemy gościć w Gdańsku członków Europejskiej Rady ds. Pelletu (EPC)

 

Mamy przyjemność poinformować, że podczas EPC General Assembly – Walnego Zebrania Członków Europejskiej Rady ds. Pelletu (EPC), które odbyło się w podczas targów Progetto Fuoco w Veronie w dniu 22.02.2018 r. jednogłośnie przegłosowano, że kolejne EPC General Assembly odbędzie się w czerwcu br. w Gdańsku!

Nie ukrywamy, że obecni podczas Walnego Zebrania EPC przedstawiciele Polskiej Rady Pelletu w osobach: Agnieszka Kędziora-Urbanowicz, Adam Sarnaszek, Maciej Kosiński oraz Sergiusz Zinowczyk mieli spory wkład, aby zachęcić pozostałych członków EPC do zagłosowania właśnie za Polską!

Najbliższe spotkanie 20 osobowej reprezentacji EPC z całego świata odbędzie się dniach 20-22.06.2018 r. w Gdańsku i będzie współorganizowane przez firmę BIOCONTROL Sp. z o.o., pod patronatem Polskiej Rady Pelletu.
To jednak nie koniec niespodzianek!
W imieniu organizatora BIOMASS MEDIA GROUP Sp. z o.o. oraz partnera merytorycznego – firmę BIOCONTROL już dzisiaj POLSKA RADA PELLETU zaprasza na największe wydarzenie branży – III FORUM PELLETU, które odbędzie się dniach 18-19.06.2018 r. w Gdańsku, czyli dokładnie tuż przed EPC Semminar!
POLSKA RADA PELLETU WRAZ Z DYREKTOREM GENERALNYM EUROPEJSKIEJ RADY DS. PELLETU – GILLEM GAUTHIER ZAPRASZAJĄ CAŁĄ BRANŻĘ NA TE WYDARZENIA!
Musicie tutaj być – CAŁA BRANŻA W JEDNYM MIEJSCU!