[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Identyfikacja Wizualna

Szukasz wysokiej jakości logo POLSKIEJ RADY PELLETU? Nasz zestaw narzędzi wizualnych zawiera wszystkie kluczowe elementy wizualne dla Twoich potrzeb (w formatach .JPG i .PNG).

Zachęcamy do wysłania e-maila na adres info@polskaradapelletu.org w celu uzyskania szczegółowych informacji.[/vc_column_text][vc_cta h2=”Podstawowa Księga Znaku (pdf)” h2_font_container=”font_size:20px” h2_use_theme_fonts=”yes” h2_css_animation=”none” txt_align=”center” add_icon=”top” i_icon_fontawesome=”fa fa-download” i_color=”white” i_background_style=”rounded” i_background_color=”custom” i_size=”xl” i_css_animation=”fadeInDown” css_animation=”none” use_custom_fonts_h2=”true” i_link=”url:http%3A%2F%2Fpolskaradapelletu.org%2Fdownload%2F151%2F|||” i_custom_background_color=”#f47216″][/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Zasady stosowania znaków Polskiej Rady Pelletu

Członkom Stowarzyszenia Polska Rada Pelletu zwanego dalej PRP przysługuje prawo do posługiwania się logotypem PRP we wszelkiego rodzaju w materiałach informacyjnych, ulotkach, folderach, reklamach, stronach internetowych itd. W celu ujednolicenia komunikatu proponujemy używać sformułowania typu:

„Członek Założyciel Polskiej Rady Pelletu” + logotyp zastosowany zgodnie z Księgą Identyfikacji Znaku PRP.

lub

„Członek Wspierający Polskiej Rady Pelletu” + logotyp zastosowany zgodnie z Księgą Identyfikacji Znaku PRP.

Prosimy przestrzegać 3 najważniejszych zasad:

  1. nie zmieniać w jakikolwiek sposób logo PRP;
  2. nie umieszczać logo PRP w zbytniej bliskości do innych treści, co powoduje że staje się ono nie do odróżnienia bądź może wprowadzać odbiorcę w błąd;
  3. nie używać logo w sposób który nie zostało to określone w Księdze Identyfikacji Znaku PRP.

Logotyp PRP może być używany WYŁĄCZNIE W CELU UWIDOCZNIENIA PAŃSTWA FIRMY JAKO CZŁONKA STOWARZYSZENIA POLSKIEJ RADY PELLETU, nie może natomiast być używany na produktach, a tym bardziej na opakowaniach i etykietach handlowych produktów, tak aby nie wprowadzać w błąd Klientów, że dany produkt jest wyprodukowany pod nadzorem lub przy współudziale Stowarzyszenia Polskiej Rady Pelletu. Na opakowaniach jednostkowych lub etykietach produktów dopuszcza się jedynie umieszczenie informacji przy danych podmiotu o jego członkowskie w stowarzyszeniu, wówczas można zastosować sformułowanie:

„Członek Założyciel Polskiej Rady Pelletu” + logotyp Polskiej Rady Pelletu zastosowany zgodnie z Księgą Identyfikacji Znaku PRP

lub

„Firma jest członkiem założycielem Polskiej Rady Pelletu” + logotyp Polskiej Rady Pelletu zastosowany zgodnie z Księgą Identyfikacji Znaku PRP.

lub

„Członek Wspierający Polskiej Rady Pelletu” + logotyp Polskiej Rady Pelletu zastosowany zgodnie z Księgą Identyfikacji Znaku PRP.

lub

„Firma jest członkiem Wspierającym Polskiej Rady Pelletu” + logotyp Polskiej Rady Pelletu zastosowany zgodnie z Księgą Identyfikacji Znaku PRP.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]