Forum Pelletu i Kongres Biomasy już wkrótce

Polska Rada Pelletu w imieniu organizatora
zaprasza na V Forum Pelletu oraz Kongres Biomasy,
które odbędzie się 28-29 września 2020 w Hotelu Ossa.

Już po raz piąty Biomass Media Group, wydawca miesięcznika Magazyn Biomasa, portalu magazynbiomasa.pl oraz kwartalnika „Rynek Pelletu”, zaprasza największych krajowych i europejskich producentów pelletu drzewnego na Forum Pelletu oraz Kongres Biomasy – najważniejsze w Polsce wydarzenia poświęcone kluczowym dla rynku zagadnieniom, a także integrujące branżę i będące okazją do wskazania nowych horyzontów biznesowych dla producentów pelletu.

Forum Pelletu jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój krajowego
rynku pelletu oraz na utrzymującą się od kilku lat europejską i światową tendencję wskazującą na coraz większe wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w sektorze grzewczym. Pierwsza edycja konferencji zorganizowana w 2016 r. potwierdziła potrzebę cyklicznych spotkań polskich producentów pelletu zainteresowanych aktualnymi trendami w branży, nowościami technologicznymi oraz nawiązaniem nowych kontaktów biznesowych.

Kongres Biomasy jest organizowany m.in. z myślą o zagranicznych uczestnikach rynku biomasowego, którzy chcą nawiązać kontakty z polskimi firmami zarówno w zakresie kupna, jak też sprzedaży biomasy.

Członkowie Polskiej Rady Pelletu otrzymują rabat 30% na uczestnictwo w obu wydarzeniach. Wystarczy zaznaczyć swoje członkostwo w uwagach przy rejestracji!

Wszelkie informacje dotyczące V Forum Pelletu oraz Kongresu Biomasy znajdą Państwo na stronie Organizatora tutaj oraz tutaj.

Serdecznie zapraszamy!