ZA NAMI JUŻ VI EDYCJA SZKOLENIA ENplus® Training for Quality Managers AUTORYZOWANEGO PRZEZ EUROPEJSKĄ RADĘ PELLETU

W dniach 26-27 września 2023 r. w Sandomierzu odbyła się już kolejna edycja w Polsce szkolenia dedykowanego dla Quality Managerów ENplus® oparta o najnowsze wymagania wprowadzone w październiku 2022 roku które wchodzą w życie już od 1 stycznia 2024 roku!

Autoryzowane szkolenie poprowadzili trenerzy Agnieszka Kędziora-Urbanowicz – Polska Rada Pelletu oraz Marcin Łazicki – z firmy MAXIMER Sp. z o.o. w towarzystwie i pod opieką organizatora wydarzenia Agnieszki Jankowskiej – Europejska Rada Pelletu.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Biomass Media Group – organizator największych spotkań branżowych w Polce, m.in FORUM PELLETU.

Podczas dwudniowego spotkania uczestnicy mogli wysłuchać wykładów dotyczących zmian w Schemacie Certyfikacji ENplus®, uczestniczyć w warsztatach szkoleniowych na których w grupach analizowano punkty zakładowej kontroli produkcji.

Dodatkowo w drugim dniu korzystając z gościnności gospodarza – certyfikowanego producenta PL023 wizytować linię produkcji pelletu w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe DANKROS Sp. z o.o.  podczas której uczestnicy mogli zobaczyć w praktyce rozwiązania omawiane podczas wykładów i ćwiczeń.

Wszyscy uczestnicy po pozytywnym zaliczeniu szkolenia otrzymali certyfikaty, co było największą radością jak widać na załączonych obrazkach.

Dziękujemy wszystkim za owocne spotkanie i cudowną atmosferę!