ZA NAMI JUŻ V EDYCJA SZKOLENIA ENplus® Training for Quality Managers AUTORYZOWANEGO PRZEZ EUROPEJSKĄ RADĘ PELLETU

W dniach 20-21 kwietnia 2023 r. w Nowym Tomyślu odbyła się już kolejna edycja szkolenia dedykowanego dla Quality Managerów ENplus® organizowana w Polsce, oparta o najnowsze wymagania wprowadzone w październiku 2022 roku. Tegoroczne szkolenie niestety z powodu niedyspozycyjności trenera – eksperta i praktyka Marcina Łazickiego, poprowadziła w pojedynkę trenerka Agnieszka Kędziora-Urbanowicz – Polska Rada Pelletu w towarzystwie i pod opieką organizatora wydarzenia Agnieszki Jankowskiej – Europejska Rada Pelletu.

Marcinie wracaj szybko do zdrowia – trzymamy kciuki!

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Biomass Media Group – organizator największego spotkania branżowego FORUM PELLETU, które odbędzie się już w dniach 19-20 czerwca 2023 roku w Gdańsku https://magazynbiomasa.pl/19-20-czerwca-zarezerwuj-ten-termin-na-8-forum-pelletu/!

Podczas dwudniowego spotkania uczestnicy mogli wysłuchać wykładów dotyczących zmian w Schemacie Certyfikacji ENplus®, uczestniczyć w warsztatach szkoleniowych na których w grupach analizowano punkty zakładowej kontroli produkcji.

Dodatkowo w drugim dniu korzystając z gościnności gospodarza – certyfikowanego producenta PL064 uczestnicy odwiedzili linię produkcji pelletuw Tartaku Zębowo podczas której mogli zobaczyć w praktyce rozwiązania omawiane podczas wykładów i ćwiczeń.

Wszyscy uczestnicy po pozytywnym zaliczeniu szkolenia otrzymali certyfikaty, co było największą radością jak widać na załączonych obrazkach.

Dziękujemy wszystkim za owocne spotkanie i cudowną atmosferę!