Serdecznie zapraszamy na autoryzowane szkolenie dla Pełnomocników systemu jakości ENplus®

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Polska Rada Pelletu mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w Szkoleniu pt.:
Training for Quality Managers ENplus®  
Zarząd Polskiej Rady Pelletu wraz z Zarządem ENplus® z przyjemnością ogłaszają, że w Polsce w Poznaniu odbędzie się dwudniowe szkolenie dla Pełnomocników systemu jakości ENplus® oraz osób, które są odpowiedzialne za funkcjonowanie systemu zapewniania jakości pelletu drzewnego wg standardu ENplus®.
 
Szkolenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych – nie musisz pracować dla firmy certyfikowanej przez ENplus®.
Dla kierowników ds. Jakości to szkolenie jest obowiązkowe, jeśli nigdy nie uczestniczyłeś w szkoleniu z zarządzania jakością w bieżącym okresie certyfikacji.
Szkolenie odbędzie się w 04-05.11.2019 r. w Poznaniu.
Zakres szkolenia będzie obejmować zagadnienia dotyczące wymagań dla podmiotów uczestniczących w całym łańcuchu od przyjęcia surowca, poprzez produkcję pelletu ENplus® do dostarczenia wyrobu gotowego do użytkownika końcowego. Pokażemy także, w jaki sposób system ENplus® gwarantuje najwyższą jakość pelletu drzewnego.
 
Jakie są opłaty?
Opłata rejestracyjna za udział firmy certyfikowanej ENplus® w szkoleniu wynosi 200 EUR / za osobę, dla każdej kolejnej osoby z tej samej firmy koszt udziału w szkoleniu wynosi 150 EUR / za osobę.
Szkolenie skierowane jest również dla firm nie będących certyfikowanymi ENplus®, koszt udziału w szkoleniu wynosi 250 EUR / za osobę.
Zakwaterowanie?
Dla uczestników szkolenia dostępne będą pokoje w Hotelu Altus (https://www.hotelaltus.pl) w promocyjnej kwocie 200 PLN za nocleg + śniadanie. Dokonując rezerwację wystarczy powiedzieć, że będziesz uczestnikiem szkolenia EPC. Pytania odnośnie rezerwacji hotelu prosimy kierować pod adres info@polskaradapelletu.org
PROGRAM  
REJESTRACJA  

Główni organizatorzy:


We współpracy z :