III edycja seminarium SURE-EU w Polsce już za nami!
III edycja seminarium SURE-EU® odbyło się 19 maja 2026 roku w Hotelu Mercure Gdańsk Posejdon i zgromadziło uczestników zainteresowanych tematyką certyfikacji w systemie SURE-EU w zakresie biomasy stałej zgodnie z wymaganiami REDIII.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, aktywny udział oraz zaangażowanie podczas warsztatów i sesji Q&A. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie wymieniać doświadczenia oraz dyskutować o najważniejszych aspektach systemu SURE-EU.
Podczas seminarium uczestnicy mieli okazję wziąć udział m.in. w sesjach dotyczących:
• zmian i aktualności w systemie SURE-EU,
• biomasy leśnej i podejścia opartego na ryzyku,
• podstawowych zagadnień GHG oraz studiów przypadku,
• praktycznych ćwiczeń z obliczania emisji gazów cieplarnianych,
• sesji pytań i odpowiedzi z ekspertami.
W trakcie szkolenia realizowane były również aktywne zadania i ćwiczenia praktyczne, które pozwoliły uczestnikom lepiej poznać omawianą tematykę oraz zastosować wiedzę w praktyce.
Szczególne podziękowania kierujemy do prowadzących – Felixa Langa, Jorge Beníteza oraz Agnieszki Czypull– za profesjonalne przedstawienie treści, ekspercką wiedzę oraz praktyczne podejście do omawianych zagadnień.
Dziękujemy również za świetną atmosferę podczas części networkingowej w Gdańsku.





Do zobaczenia podczas kolejnej edycji seminarium już w przyszłym roku! :)






