Logo ENplus® stało się istotnym argumentem dla sprzedawców pelletu drzewnego. Aby zagwarantować jej wartość, logo i znak towarowy ENplus® są zarejestrowane i chronione na mocy prawa międzynarodowego, a ich stosowanie jest ściśle ograniczone do certyfikowanych firm spełniających precyzyjne wytyczne.

Polska Rada Peletu wraz z ENplus® Management śledzi każde nadużycie znaku towarowego. Możesz pomóc nam w zwalczaniu oszustw, sprawdzając listę certyfikowanych producentów i handlowców ENplus® na stronie internetowej https://www.enplus-pellets.eu/en-in/certifications-en-in/producer-en-in.html, aby uwierzytelnić pieczęć ENplus®.

Firmy jakie dopuściły się oszustw możesz zidentyfikować na Czarnej Liście znajdującej się na stronie internetowej https://www.enplus-pellets.eu/en-in/blacklist.html. Jeśli podejrzewasz przypadek oszustwa, możesz skorzystać z naszego internetowego przewodnika na temat wykrywania oszustw i użyć formularza znajdującego się na https://www.enplus-pellets.eu/en-in/report-a-fraud.html do oznaczenia go. Pamiętaj, iż im więcej zbierzemy informacji i dokumentacji odnośnie danego przypadku, tym szybciej uda nam się zatrzymać dany proceder.

Począwszy m.in. od pelletu w workach do umowy na dostawę poprzez dowolny środek komunikacyjny, używanie oficjalnej pieczęci ENplus® musi zawsze być zgodne z tymi samymi zasadami. W razie wątpliwości przygotowaliśmy krótki przewodnik, który pomoże Ci zidentyfikować potencjalne przypadki oszustwa. (poprawie jeszcze jakość schematu)

© Copyright - Polska Rada Pelletu